Головна / Арт-події / Медсестра з Тернополя – у десятці кращих з усієї України

Медсестра з Тернополя – у десятці кращих з усієї України

medsestra- Медсестра кардіологічного відділення Університетської лікарні – Іванна Вуїв посіла високе восьме місце на загальноукраїнських змаганнях медсестер, – каже Світлана Гуменна.
Роль медичної сестри під час впровадження реформ у медицині суттєво зростає. Аби пересвідчитися, що фахівці до такого готові, для них проводять професійні конкурси. Про це нещодавно йшлося під час колегії департаменту охорони здоров’я Тернопільської обладміністрації. Директор департаменту охорони здоров’я Руслан Мостовий, за нагоди, вручив подяки за підготовку й участь у VII Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності медичних сестер “Ескулап-професіонал” Надії Фаріон, Тетяні Скарлош, Іванні Вуїв, Наталії Волощук, Ірині Медведєвій, Марії Гладкій, Оксані Свистун.

Нагадаємо, VІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер “Ескулап-професіонал” проходив з 16 до 20 жовтня 2013 р. у Дніпропетровську.

- За традицією, конкурс проходить у тій області, представник якої одержав перемогу попереднього року, – пояснює представник прес-служби департаменту охорони здоров’я обладміністрації Світлана Гуменна. – Торік перемогу здобула медсестра з Дніпропетровщини – Ганна Суп.

Учасники всеукраїнського конкурсу – лауреати регіональних змагань, уточнює співрозмовниця. Медсестри впродовж трьох днів демонстрували свої професійні знання, уміння, навички, необхідні для надання сестринської допомоги, використовуючи у роботі протоколи та стандарти сестринської діяльності, алгоритми виконання маніпуляцій.

- Загалом у конкурсі взяли участь 23 медичні сестри, – каже пані Гуменна. – Наша представниця стала серед них восьмою!

До речі, конкурс проходив у три етапи. Для участі в першому турі кожна з учасниць підготувала відео про себе та медичний заклад, в якому працює. Крім показу відеоматеріалів, медсестри складали тести з теорії медсестринства.

- Під час другого етапу конкурсанти на базі Дніпропетровського медичного училища представили свої практичні навички з терапії, хірургії, педіатрії, – додає співрозмовниця, – а під час третього – продемонстрували творчі здібності.

До речі
Наступний, VIII Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер “Ескулап-професіонал” у 2014 році проведуть у Черкасах.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top