Головна / Цікаво / Майбутніх дружин священиків готують на курсах

Майбутніх дружин священиків готують на курсах

10300644mЯкою повинна бути дружина священика? Які у неї – місія і завдання у сімейному та парафіяльному житті?
Відповіді на ці запитання шукали під час першої зустрічі щорічних підготовчих курсів для наречених семінаристів 7 курсу — випускників Тернопільської духовної семінарії. Зустріч відбулася у Тернополі з ініціативи ректора семінарії отця Івана Римара та з благословення архиєпископа і митрополита Василія Семенюка. Лише після завершення курсів дівчатам дадуть благословення митрополита на одруження.

Свідченням родинного життя та досвідом служіння на парафії поділилося священиче подружжя отця Івана та Марії Січкариків, повідомляє сайт http://www.tze.org.ua. Відразу 12-ти майбутнім дружинам священиків отець-доктор біблійного богослов’я розповів про Святе Письмо, представив загальні відомості щодо книг, їхніх авторів, значення Біблії як засобу пізнання правди про Бога.

- Святе Письмо містить багато настанов, які є фундаментальними для священичої родини, – каже отець Січкарик. – Священик та пані-добродійка повинні жити Божим Словом, а відтак давати добрий приклад для парафіян. Якщо для них Святе Письмо є життєвим дороговказом, то вірні з впевненістю братимуть з них приклад.
Отець Іван Січкарик показав книги, які можуть бути корисні для імості, її дітей, а також для проведення катехизації з дітьми на парафії.
Імость Марія поділилася своїм досвідом праці на парафії Пресвятої Трійці (вул. Чайковського), де служить о. Іван, та родинного життя.
- У священичій родині молитовне правило, Сповідь, Святе Причастя повинні бути на першому місці, – каже вона. – Адже через них Бог скріплює людину у вірі та додає сили і мудрості у щоденних обов’язках.
Пані-добродійка окремо виділила важливі аспекти відносин із вірними, розповіла, як виховувати власних дітей та дітей і молодь парафії, організувати свято чи духовно-просвітницьких захід у парафії.
До речі
Подібні підготовчі курси відбуватимуться кожної першої неділі місяця упродовж року. Для ділення досвідом на них запрошуються різні священичі подружжя. Відтак їхні учасниці отримають благословення митрополита на одруження.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top