Головна / Здоров’я / Кого у Тернополі лікуватимуть безкоштовно

Кого у Тернополі лікуватимуть безкоштовно

281_vrachБезоплатні послуги нужденним та соціально незахищеним, а також неповносправним категоріям населення надає з листопада по квітень клініка на колесах.

Серед пацієнтів медиків, які виїжджають до хворих – люди з фізичними та розумовими вадами, сироти, напівсироти, багатодітні сім’ї. Безкоштовно оглядають, беруть аналізи та навіть лікують не лише на Тернопіллі, а й по всій Україні. Виїзні бригади медиків відвідують інтернати, спеціальні навчальні заклади, заклади соціальних служб, літні табори для дітей, незаможні села і містечка тощо.

Клініка працює у Тернополі з листопада по квітень, поза межами Тернополя – з квітня по листопад.

Для надання послуг персонал має власні медичні та стоматологічні автобуси. Зокрема проводять фахівці «Клініки на колесах» медогляд та діагностику різноманітних загальних захворювань, беруть аналізи крові та сечі, роблять ЕКГ серця, скринінг зору та слуху, тестують легеневу функцію. Для оглядів застосовують найсучасніше обладнання.

Детальна інформація – на сайті http://giftoflife.org.ua

Джерело: Погляд

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top