Головна / Культура / Jazz-bez-2013 у грудні триватиме три дні

Jazz-bez-2013 у грудні триватиме три дні

27910958Упродовж 6-8 грудня у Тернополі триватиме свято музики інтерпретацій – Jazz-bez-2013.
Цього року у фестивалі, як повідомляють на сайті Мистецького Об’єднання “Дзига”, візьмуть участь півтори сотні музикантів з України, Польщі, США, Ізраїлю, Великобританії, Німеччини, Данії, Швейцарії, Італії, Білорусі, навіть Грузії, Вірменії та Азербайджану.
Розпорядження “Про затвердження складу організаційного комітету з підготовки та проведення XIІІ Міжнародного джазового фестивалю Jazz-bez” 8 листопада підписав міський голова Сергій Надал. Контроль за виконанням розпорядження ліг на плечі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леоніда Бицюру.
Нагадаємо, тринадцятий за рахунком міжнародний джазовий марафон Jazz Bez на початку зими, із 4 до 15 грудня 2013 р., подорожуватиме містами України і Польщі.
Він об’єднає довкола джазу: Київ, Харків, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Люблін, Санок, Глівіце, Перемишль та батьківщину Богдана-Ігоря Антонича – село Новицю. Уперше до джазової федерації приєднається Мостиська. Серцем Фестивалю традиційно є Львів. Родзинкою фестивалю Jazz Bez є поєднання максимальної кількості джазових стилів: свінг, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, фанк, кул, фрі-джаз, а також експериментальної та імпровізаційної музики.

Довідка
Jazz Bez — міжнародний джазовий фестиваль, що відбувається щорічно на початку грудня. Засновники фестивалю — консульство Польщі у Львові, Польський Інститут у Києві, Центр Культури Перемишля, Генконсульство Чеської Республіки у Львові, Мистецьке Об’єднання “Дзиґа”.
У 2001-2005 рр. фестиваль проходив у Львові. У 2006 р. концерти вже проходили у чотирьох містах: Львові, Тернополі, Перемишлі та Санку. У 2007 р. приєдналося Рівне, а 2008-му – Київ, Севастополь, Харків, Луцьк та польські Люблін і Ярослав. Якщо до 2004 року учасниками фестивалю були лише музиканти з України та Польщі, то в останні роки їх географія значно розширилася і охопила країни Західної Європи та Росію.
За інф. “Вікіпедії”

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top