Головна / TOP / Фото Надставної церкви в Тернополі потрапило у десятку найкращих

Фото Надставної церкви в Тернополі потрапило у десятку найкращих

ozeroФото, де зображена Надставна церква в Тернополі, автора — Дмитра Ващенка потрапило у дестяку найкращих світлин відібраних у конкурсі «Вікі любить пам’ятки-2013».

Надставна церква в Тернополі, автора — Дмитра Ващенка потрапило у дестяку найкращих світлин відібраних у конкурсі «Вікі любить пам’ятки-2013».

27 жовтня 2013 року відбулося фінальне засідання журі конкурсу «Вікі любить пам’ятки-2013». На цьому засіданні було визначено переможців та фіналістів конкурсу. До півфіналу пройшло 27 фотографій, з яких було відібрано 16 кращих: 10 кращих фотографій, а також 6 додаткових (планувалося відібрати 5, однак при рейтинговому голосуванні відразу кілька фотографій набрали однакову кількість голосів журі). Місця, які посіли фото, будуть оголошені на церемонії нагородження. Конкурсанти, що посіли місця з 11 по 16, також отримають відзнаки і дипломи.

Інші фото можна переглянути ТУТ.

Джерело: Погляд

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top