Головна / Арт-події / Дітей навчають робити подарунки власноруч

Дітей навчають робити подарунки власноруч

10302502mУ “Мистецькій студії подарунків” майстри навчають дітей ліпити з глини, малювати. Заняття з однією групою тривають два тижні. Потім дитячі вироби продадуть на ярмарку.
Навчитися мистецтву ліпки та декупажу, малюванню і гончарству, а також власноруч виготовити подарунок до зимових свят юні тернополяни можуть нині у ” Мистецькій студії подарунків “.
Такі незвичні навчання стартували в Тернополі нещодавно. Організували їх Молодіжний центр праці спільно із “Молодою Просвітою” та творчою майстернею “Арт-Колесо”. Працюватиме така школа до середини грудня. Скоро набиратимуть нову групу учнів.
“Це розвиває уяву…”
- Ми хотіли навчити дітей і молодь виготовляти святкові речі власноруч, – каже один із організаторів “Мистецької студії подарунків” Ірина Нестюк. – Крім того, такі заняття дарують святковий настрій.
У школі займаються дві групи: молодша і старша. У першій – діти віком до 14 років, у другій – усі, кому більше 14-ти. Спочатку організатори планували приймати діток віком лише від 6 років. Але тепер у „Студії подарунків” займаються навіть молодші дітки. Серед них – чотирирічна Даринка Коваль. Дівчинці дуже подобається навчатися всьому новому.
- Я бачу, що моя внучка дуже задоволена, – каже бабуся Даринки – Оксана Нестюк. – Щодня радо йде на ці заняття. Вона любить творчість. Звичайно, це розвиває і уяву, і особистісні якості. Їй це буде потрібно в майбутньому.
Роботи потім продадуть
Заняття проходять щодня і триватимуть протягом двох тижнів. До дітей весь час приходять майстри із творчої майстерні “Арт-Колесо” і навчають усьому.
- Я навчаю дітей робити з глини свистунці, різні фігурки, – розповідає майстер-кераміст Оксана Іванів. – Із дітками – весело, спокійно та цікаво. Кожна дитина вносить свою індивідуальність у ту чи іншу роботу.
На заняттях щоразу весь клас заповнений вщерть. Виготовлені іграшки діти зможуть залишити собі, а потім подарувати рідним, друзям. Утім, зможуть вони продати свої вироби і на благодійному ярмарку.
- Основний задум у тому, що вони зможуть ці вироби продати, – додає Ірина Нестюк. – І в такому юному віці вони матимуть власні гроші.
Ярмарки, на яких продаватимуть саморобні іграшки, організатори планують провести після закінчення навчання. Вартість виробів визначатимуть самі діти.

Довідка
Записатися у нову групу “Мистецької студії подарунків” можна до 25 листопада. Навчання триває два тижні. Молодша група займається з 15.00 до 17.00, старша – після 17.00. Вартість одного заняття – 20 грн. Студія працює у приміщенні “Молодої просвіти”, каб. № 3 (вул. Й.Сліпого, 3). Докладну інформацію можна дізнатися за номерами: 0-98-122-53-25 (Інна Данилків) та 25-06-90 (Ірина Нестюк).

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top