Головна / Арт-події / День Незалежності Польщі відзначили у Тернополі

День Незалежності Польщі відзначили у Тернополі

vil95 річницю відновлення незалежності Республіки Польща урочисто відзначили у Тернопільській обласній філармонії представники міської та обласної влади, дипломати, духовенство. Зокрема, участь у заході взяли міський голова Тернополя Сергій Надал, Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд та Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Беата Бживчи.

Ярослав Дрозд привітав усіх присутніх зі святом, подякував владі за добру співпрацю та повідомив, що відтепер місто Тернопіль підпорядковуватиметься Луцькому консульстві, відповідно Візи тернополяни будуть отримувати у Луцьку.

В свою чергу від імені громади Тернополя, міської ради Сергій Надал привітав весь польський народ з величним національним святом – Днем незалежності Республіки Польща та подякував дипломатам, усьому польському народові за послідовну підтримку України на шляху європейської інтеграції.

«Для нас Польща є уособленням справжнього патріотизму і традиційних європейських демократичних цінностей. Вони стали базою ефективних економічних, політичних, соціальних реформ. Сьогодні Польща є сучасною розвиненою країною, впливовим чинником миру та безпеки в Європі. Сьогодні Польща є прикладом єдності народу, відданості своїм духовним основам.

Ми високо цінуємо співпрацю Тернополя з польськими партнерськими містами — Хожув, Тарнов, Ельблонг, Радом. Нас пов’язує співпраця з містами Краків, Ряшів, Люблін, Новий Томишль. Бачимо добрі плоди наших обмінів у всіх сферах розвитку міста. Ми вдячні за відкритість, готовність ділитись досвідом і допомагати.

Користуючись нагодою, бажаю Вам, пані консул, пане консул, міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових звершень на відповідальній державній службі. Щиро бажаю дружньому польському народові миру і процвітання. Зичу Вам рясних Божих благословінь!», – зазначив очільник міста.

Восени цього року Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові святкуватиме серйозний ювілей — 25 років діяльності. З цієї нагоди та за багаторічну добру співпрацю між Тернополем та Львівським консульством Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд вручив міському голові Тернополя Сергію Надалу пам’ятну відзнаку.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top