Головна / Спорт / Чемпіон світу в Тернополі навчить плавати кожного

Чемпіон світу в Тернополі навчить плавати кожного

ysk-041-300x200Справжнісінька школа плавання є у Тернополі завдяки чемпіону Світу Олександру Волинцю та призерам олімпійських ігор.

Чемпіон і рекордсмен Європи, учасник кількох Олімпійських ігор, плавець Олександр Волинець навчатиме плавати тернополян.  Охочих відомий спортсмен тренуватиме у спорткомплексі “Політехнік” (комплекс технічного університету “на болотах”, вул. Білогірська, 50 — прим. ред.).

— Я вже давно працюю тренером, — каже Олександр Волинець. — У Тернополі вирішив відкрити школу, щоб діти та дорослі мали змогу тренуватися та навчитися плавати. Адже плавання — це більше, ніж спорт. Кожна людина обов’язково повинна вміти плавати. Тим паче, це — корисно. У плаванні лише одні “плюси”!

Регулярні тренування з плавання гармонійно розвивають усі групи м’язів. При занурені у воду в людини розвантажується хребет, що сприяє формуванні правильної осанки. У плавців краще розвинута швидкість реакції, координація рухів і гнучкість. Вони навіть емоційно стійкіші. Також у них вищі показники витривалості та сили. Під час плавання оптимізується ритм роботи серця. Завдяки цьому підвищується еластичність судин, збільшується опірність організму до інфекційних і застудних захворювань.

— Зараз я провожу набір у групи, — каже тренер. — Дитяча — від семи років, дорослі — без вікових обмежень, бо займатися плаванням ніколи не пізно. Коли минулого літа я був тренером у Ялті, до клубу приходили люди навіть віком за 60.

У плавця великі плани стосовно школи “Альбатрос”. До слова, її він відкрив у Тернополі разом із призерами олімпійських ігор Павлом Хникіним та Андрієм Сердіновим. У такий спосіб Олександр Волинець прагне залучити якомога більше людей до плавання.

— Пізніше до школи приїжджатимуть мої друзі, — розповідає він. — Вони даватимуть відкриті уроки та майстер-класи.

Щоб записатися у групу, потрібно пройти співбесіду з тренером або записатися за номерами телефонів: 42-18-97; 0-67-742-43-50. Також необхідно заповнити анкету з особистими даними на сайті: http://albatross.te.ua/anketa.html. Обов’язково слід принести довідку від лікаря — із дозволом на заняття в групі з плавання. Потрібні також дві фотографії стандарту 3х4.

Для занять потрібно мати: купальний костюм, рушник, гумові тапочки, гумову шапочку, мило, мочалку, плавальні окуляри. За відсутності одного з перерахованих предметів адміністрація на вході в басейн вас не пропустить. Заняття проходять із понеділка до п’ятниці, від 16.00 до 17.00.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top