Головна / Арт-події / Бучацькі лісівники відновили історичний міст

Бучацькі лісівники відновили історичний міст

bridge_vilhovets_1jpgСело Язловець славиться своєю історією. У середньовіччі Язловець слугував важливим форпостом в обороні південних кордонів Бучаччини і всього Поділля. Пролягав через Язловець і торговий шлях, який давав йому великі прибутки та можливість розвиватися і розбудовуватися. Є тут і замок початку ХV століття, і костел Успіння Діви Марії, і церква святого Миколая Чудотворця (колишня Вірменська церква), і інші пам’ятки, цікаві своєю історією й архітектурою.

Щоб зручніше було добиратися до цих історичних пам’яток, працівники Язловецького лісництва відновили міст, який пролягає через річку Вільховець, через який не те що проїхати, проходити було небезпечно. Про це «Номер один» повідомили у прес-службі Тернопільського облуправління ЛМГ.

Як повідомив директор ДП «Бучацьке лісове господарство» Ігор Криса, відновлювали міст модриною, адже відомо, що ця деревина від потрапляння на неї води лише міцнішає.

Відтепер і язлівчанам, і гостям, а їх у всі пори року чимало, буде зручніше подорожувати історичними місцинами Язловця. А дістатися туди вони зможуть історичним мостом, як нарекла його Язловецький сільський голова Марія Футрин. Марія Василівна від імені всієї язловецької громади висловила подяку лісівникам за добру справу.

Джерело: gazeta1.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top