Головна / Арт-події / Близько 1000 людей взяли участь у пішій ході з нагоди річниці Листопадового чину

Близько 1000 людей взяли участь у пішій ході з нагоди річниці Листопадового чину

10299987mБлизько 1000 людей взяли участь у пішій ході з нагоди річниці Листопадового чину та поминальних днів пообіді 1 листопада.
Колона пройшла від Архикатедри вулицями Руською, Острозького та Микулинецькою – аж до міського кладовища. Там відправили панахиду на могилі січових стрільців.
- Приємно, що стільки людей згуртувалися, – каже учасниця ходи Оксана Швець. – І без жодних партійних прапорів! Люди йшли помолитися за душі загиблих і віддати шану тим, хто багато років тому у ці дні повернув, хоч і не надовго, незалежність Україні.
Попереду колони йшов оркестр, який виконував стрілецькі пісні. За музикантами маршували тризубівці у камуфляжних формах. А далі -священники та звичайні люди, які приєдналися до ходи.
- Цікаво, що від Катедри вийшло більше людей, ніж дійшло до цвинтаря, – усміхається тернополянин Дмитро. – Хтось пішов просто додому. Хоча багато літніх людей не мали сил йти пішки всю дорогу, тому добиралися на цвинтар маршрутками.

Після відправи на могилі січових стрільців священники освятили також надгробки тернополян, похованих на Микулинецькому цвинтарі.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top