Головна / Здоров’я / Акцію «Врятуй дитині життя» планують провести в 15 областях

Акцію «Врятуй дитині життя» планують провести в 15 областях

149-300x195Завершився перший етап західноукраїнської благодійної акції «Врятуй дитині життя». Організатори акції ставили за мету зібрати кров для онкохворих дітей, що лікуються в гематологічних відділеннях лікарень України. Як повідомив координатор акції заступник голови Західної округи ВО «Тризуб» імені Степана Бандери Василь Лабайчук, від 15 вересня до 15 листопада акція була одночасно проведена в Закарпатській, Івано-франківській, Львівській, Волинській, Житомирській і Тернопільській областях. Від 25 листопада до 25 грудня триватиме другий етап — у Чернівецькій, Рівненській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Наступного року, сподівається пан Василь, акція «Врятуй дитині життя» отримає статус всеукраїнської, адже її планують провести у п’ятнадцяти областях.

Завдяки координованій праці волонтерів в акції «Врятуй дитині життя» активно взяли участь мешканці Тернопільської області: із кровоздач 133 донорів отримано 48 літрів плазми та 11,5 літрів крові. Напередодні професійного свята до акції долучилися і рятувальник Тернопілля.

Джерело: 7 Днів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top