Головна / Політика / 90% звернень до міськради стосуються землі

90% звернень до міськради стосуються землі

10299987mБільша частина питань, які розглянули під час 38-ї сесії міськради, стосувалася земельних ділянок. Як і зазвичай, розгляд проходив майже без запитань від депутатського корпусу.
Позитивним моментом у розгляді земельних питань, за словами регіонала Василя Лукіна, стало те, що серед питань побільшало таких, у яких йдеться про продаж землі через аукціон.
- Минулої сесії я показав діаграми, як міськрада роздає землю громади наліво і направо, – каже депутат. – У цьому плані депутати перевершили самі себе. Так, почали роздавати землі громади самим собі. Питання стосуються людей, наближених до деяких депутатів.
Відтак, відзначив депутат, він радий бачити, що у переліку питань – питання продажу через аукціон.
Питанням землі приділив увагу під час брифінгу після закінчення сесії й міський голова.
- Хочу наголосити, що більшість питань, які приймають на сесіях будь-яких органів місцевого самоврядування – чи сільради, чи селищної, чи міської ради – це, насамперед, питання, які преса називає «земельними». Чому? Тому, що це – основне завдання органів місцевого самоврядування. Якщо проаналізувати усі звернення, які надходять до міськради, то 90% з них – стосуються вирішення земельних питань.
Йдеться, за словами голови міста, про оформлення земельних ділянок під будинки, біля будинків, ділянок, які використовують у підприємницькій діяльності, які виділяють для проведення продажу через аукціон тощо. Тому маса питань, які виносять на розгляд, пов’язані із узаконенням та оформленням права користування землею.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top