Головна / Суспільство / 16 тернопільських журналістів відправилася у мандрівку печерним світом

16 тернопільських журналістів відправилася у мандрівку печерним світом

mlynky_sonder_003Група тернопільських журналістів сьогодні відправилася у мандрівку печерним світом. Завдання – успішно та без втрат пройти маршрутами однієї з найвідоміших печер Тернопілля – печери«Млинки».

Подорож печерою «Млинки», яка знаходить в селі Залісся Чортківського району Тернопільщини, є найбільш цікавою для екстремальних спелеотуристів. Загальна протяжність розвіданих маршрутів – 43 км. Для проходження печерою потрібне спеціальне спорядження: ліхтар, комбінезон, рукавиці, зручне взуття, наколінники, а ще – важливо не боятися замкнутого простору.
Бувалі спелеотуристи кажуть, що подорож печерами – екстрим для відважних. Сподіваємося, що тернопільські журналісти отримають безліч задоволення і не отримають жодної травми.

Перша згадка про печеру «Млинки» датується 1960 роком. Подальше дослідження ходів печери було здійснено відомий дослідником, засновником тернопільської спелеології, відкривачем перших і найбільших в Україні та світі гіпсових лабіринтових та інших печер Володимиром Радзієвським.

Джерело: 7 Днів

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top