Головна / Здоров’я / Знаки на посуді розкажуть, що у ньому ховається

Знаки на посуді розкажуть, що у ньому ховається

sliderУ подорож, на пікнік, на відпочинок ми зазвичай беремо пластиковий посуд – і не дорого, і зручно. Не обходяться без нього і застілля – гарячі страви хтось може накидати у пластикову тарілку, чи каву, бульйон гарячий подати у пластиковому посуді. Одначе не весь пластик – однаковий.
- Вперше я побачила, що люди бояться пластикового посуду в університеті, – каже тернополянка Ольга Полішук. – Так, була у нас молода викладачка, яка ходила в кафе за кавою зі своєю чашкою і сварила нас, коли бачила у нас пластикові стаканчики з кавою.
Викладачка радила, каже дівчина, поцікавитись хімічною реакцію, яка виникає про контакті пластику та кип’ятку. І хоч нічого нового викладачка для Ольги не відкрила, втім це змусило задуматись дівчину.
- Нині не дивно почути, що те чи інше – шкідливе, псує здоров’я, – додає вона. – Відтак подібну інформацію якось пропускаєш повз вуха. Скажіть мені будь-яку річ у світі, і знайдеться безліч людей, які скажуть щось погане про неї.
Застерігають від активного користування пластиковим посудом і фахівці – медики, екологи. На їхню думку, посуд з окремих видів пластику може викликати важкі захворювання. Окрім того, такий посуд, оскільки в Україні не налагоджена система збору та утилізації, шкодить і екології.
Схожої думки і тернопільський еколог Теодозій Кухарський. Він вважає, що майже все, що створили люди, чимось шкодить екології і самим людям зокрема.
- Пластик, поліетилен, пластмаса – це токсичні речовини, – каже він. – Розкладаються вони за доволі тривалий період: тонкий поліетилен – 5-7 років, а пластик, кажуть, за 100. Хоча говорити про те, що пластик реально розкладається, не можна. Адже активно ним почали користуватись десь років 30 тому.
Шукайте значки на посуді
При розкладанні пластику, за словами пана Кухарського, вивільняються токсичні діоксини. Вони практично не розпадаються у середовищі. Потрапляючи у грунт, далі проникають у воду, з води – у рибу, продукти, а з ними – і до столу людини. А такі елементи явно не є корисними для людського організму.
Одначе нашкодити своєму організмові можна не тільки через вплив пластику на грунт, але й безпосередньо під час харчування з такого посуду.
- З точки зору гігієни харчування та зберігання харчових продуктів полімерні матеріали – то не є кращий пакувальний матеріал, – каже екологіст, лідер ЕГО «Зелений світ» Олександр Степаненко. – Кращим є для рідких продуктів скло, для сухих продуктів – папір або алюмінієва фольга. Хоча, з точки зору екології, фольга через енергоємний і складний процес виготовлення, то також не добре.

Втім, саме пакувальний матеріал з полімерів, посуд найчастіше використовують нині у країні. Наскільки такий матеріал є небезпечним для людини, довкілля, залежить від того, з чого саме він зроблений і чи підлягає утилізації, вторинному використанню.
- Є певні маркування, на які слід звертати увагу, – додає він. – Зокрема, на кожній тарі має бути відповідний значок: стрілочки у вигляді шестигранника, або людина, яка викидає пакувальну тару в кошичок. На більшості імпортних товарів він є. У нас, можливо, не є воно обов’язковим для зазначення на пакувальній тарі, тому виробники його не завжди зазначають. Окрім того, важко перевірити, чи справді воно відповідає дійсності.
Гаряче стає отрутою
Відтак пересічному споживачеві, за словами пана Степаненка, варто звертати увагу на маркування, а також активно цікавитись у контролюючих органів якістю продукції того чи іншої місцевого виробника. Цікавитись, чи відповідає та продукція санітарним нормам.
- Сам по собі поліетилен, полістирол чи пінопласт – не є токсикантами, вони є більш-менш інертними сполуками, – додає пан Степаненко. – Безпечність матеріалу залежить швидше від того, наскільки дотримана технологія виробництва та чи є солі важких металів, стабілізатори, консерванти.
Також, варто враховувати, що якщо тара – свіжа, і що вона ще «дихає» органічними розчинниками, за допомогою яких її виготовили, то використання її для гарячих страв – тим більше не варто.
- Швидкість вивільнення токсичних сполук, якщо покласти гарячі страви, може бути вищою, – говорить пан Степаненко. – Тому з полімерної посудини не варто їсти і пити щось гаряче.
До слова, не радять фахівці і пити з такої тари алкоголь. Адже спиртне також може сприяти вивільненню отруйних речовин.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top