Головна / Здоров’я / Жителів Тернопільщини рятуватиме медична авіація

Жителів Тернопільщини рятуватиме медична авіація

helicoptersГелікоптерні майданчики для екстреної медичної авіації до весни 2014 року мають звести у всіх районах Тернопільської області.
Про це журналістам 17 жовтня розповів очільник Тернопільщини Валентин Хоптян.
- Ми звернулися до меценатів, – пояснює чиновник. – Тож у кожному районному центрі будуємо сьогодні гелікоптерні майданчики, щоб екстерна медична допомога була оперативнішою. Таких майданчиків уже є п’ять. Думаю, вони в першому кварталі наступного року вже будуть у кожному районному центрі.

Валентин Хоптян каже, що проситиме уродженця Тернопілля мільярдера Дмитра Фірташа, аби його благодійний фонд придбав для нашого краю перший медичний вертоліт. На думку губернатора, такі новації доволі важливі для краян.
- Також ми зробили все, щоб у нас в області належно працювала екстрена медицина, – каже чиновник. – Наступного року за кошти бюджету додатково куплять 83 автомобілі швидкої. До речі, вісім аналогічних авто, які для нас придбав меценат Дмитро Фірташ, уже працюють по всій Тернопільщині.
Примітка
Шановні читачі, якщо ви бачили, як будують гелікоптерні майданчики у райцентрах, то повідомте нам під цією новиною – де саме! Будемо вдячні за надану інформацію.
Андрій ОРЛЯК, 0-96-552-51-13

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top