Головна / Спорт / Юний боксер з Тернопільщини двічі переміг на міжнародному турнірі

Юний боксер з Тернопільщини двічі переміг на міжнародному турнірі

рудийik2G8si5YcEУже другий рік поспіль кандидат в майстри спорту, чотириразовий чемпіон Тернопільської області Олег Рудий перемагає на традиційному міжнародному турнірі з боксу пам’яті Амідхана Султана.

Хлопець проживає у селі Мишковичі і є вихованцем Теребовлянської ДЮСШ та спортивного клубу «Медобори». Навчає Олега заслужений тренер України Віктор Петров.

На традиційному міжнародному турнірі з боксу пам’яті Амідхана Султана у Ялті були представлені спортсмени із семи країн. Олег провів три поєдинки у ваговій категорії до шістдесяти кілограмів, подолавши суперників з Білорусії і Дагестану. В останній день змагань хлопець вийшов на ринг з львів’янином Володимиром Гаврилівим.

Талановитий юнак навчається в одинадцятому класі Мишковицької школи. Боксом займається лише 3 роки. Батько спортсмена у минулому також боксер. Він завжди старався підтримувати тіло у спортивній формі, тому часто брав на тренування малого сина.

Олег вважає, що бокс допомагає захистити себе, стати впевненим у власних силах, сильним та витривалим, загартовує характер.

- «Потрібна велика сила волі аби стримувати себе, щоб не скуштувати цукерок, булочок або тістечок в останній період підготовки до змагань. Ці ласощі можуть додати небажаних зайвих кілограмів».

На жаль, хлопець уже зіткнувся з несправедливістю суддей: «На одному з міжнародних турнірів у Польщі, незважаючи на мою очевидну перевагу під час бою, підсуджували поляку, якому й віддали перемогу. Було неприємно».

Та все ж таки, є і приємний спогад, який також пов’язаний з Польщею: «Після поєдинку до мене підійшов мер міста, у якому проходив турнір, і подарував грошову премію. За ним завітали ще два спонсори, які висловили свої враження від поєдинку та подарували 150 злотих. Це, звичайно, дуже потішило!».

Боксер розповів, що авторитетом для нього є тренер Віктор Петров та його син, до речі, також Віктор Петров, який на рік старше Олега, але є авторитетом та прикладом для спортсменів Теребовлянської ДЮСШ. Також подобається Василь Ломаченко, Олександр Гвоздик.

Олег Рудий тренується майже щодня. Активно грає у футбол та готується до ЗНО. Тому вільного часу у хлопця практично немає. У планах спортсмена – стати майстром спорту та вступити на юридичний факультет Одеського вишу, де діє секція з боксу.

17 жовтня у Кременці та 20 жовтня у Тернополі відбудуться поєдинки боксерів України та Польщі, де Олег також братиме участь.

Соломія Кручова,

Джерело: Місто

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top