Головна / Політика / Якщо Тимошенко не звільнять до 21 жовтня – асоціації не буде, – євродепутат

Якщо Тимошенко не звільнять до 21 жовтня – асоціації не буде, – євродепутат

990e703e1ead975cf6fede77c902d87bd2b67cadЗа словами віце-президента Європейської народної партії, депутата Європарламенту Яцека Саріуш-Вольського, Угоду про асоціацію з ЄС не буде підписано, якщо справу Юлії Тимошенко не вирішать до 21 жовтня.

Про це політик заявив в ефірі 5 каналу.

Саріуш-Вольський зазначив, що лікування та звільнення Тимошенко є принциповим моментом у відносинах Європи та України. Тому її справу потрібно владнати до зустрічі очільників зовнішньополітичних відомств країн Євросоюзу наприкінці жовтня.

“Справа Юлії Тимошенко є символічною – угода про асоціацію не буде підписана, якщо вона не буде звільнена, тому що це принцип Європейського союзу. Отже, ми очікуємо кінцевого рішення, коли вона зможе поїхати на лікування і до 21-го жовтня це питання має бути вирішено”, – сказав віце-президент ЄНП.

Політик також нагадав, що 21 жовтня відбудеться зустріч міністрів іноземних справ країн-членів ЄС.

“Там буде заслуханий звіт, автором якого я є, після чого буде проведена ратифікація за умов того, що всі вимоги буде виконано. Якщо умови ЄС не будуть виконані, то немає жодних маневрів, жодних можливостей для підписання. Це має відбутися зараз, якщо це буде виконано пізніше – я думаю, що Україна запізниться”, – додав він.

Саріуш-Вольський зауважив, що євродепутатам хотілося б, щоб це питання було вирішене до 21 жовтня, а не затягувався до 18 листопада, коли відбудеться засідання глав МЗС ЄС, де може бути ухвалене рішення про долю асоціації з Україною.

“Все, що буде пізніше – це буде серйозний ризик”, – підсумував він.

Джерело: Українська Правда

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top