Головна / TOP / Виконання скарг на тернопільські ЖЕКи щоденно контролюється

Виконання скарг на тернопільські ЖЕКи щоденно контролюється

jekgМіський голова на нараді, що відбулася 7 жовтня,  акцентував увагу на питанні контролю за усуненням скарг, які надходять від мешканців на «гарячу лінію» міськради 1580 та 23-63-97. Дзвінки приймають як відповідальні працівники мерії, так і волонтери. Аналізуючи звернення, зазначають проблему та відповідального за її вирішення – ЖЕК. Виконання скарг також щоденно контролюється.«Дуже часто люди звертаються з проханнями, які не можливо оперативно вирішити, бо це потребує додаткового фінансування. Але звичайно є і проблеми, які ЖЕК може усунути самостійно, – зауважив Сергій Надал. –  Щодня я отримую зведені дані про зміст скарг та стан їх виконання. Однак, аналізуючи звернення ми побачили, що деякі ЖЕКи звітують про виконання скарг формально, а насправді не усувають недоліків. Відповідно, сьогодні я дав доручення посилити контроль за роботою ЖЕКів. Ще цього тижня ми виберемо ЖЕК на який тернополяни скаржаться найбільше і я особисто перевірю його роботу. Після цього буде зроблено певні висновки».
Також на нараді йшла мова про зобов’язання усіх ЖЕКів оприлюднювати розрахунки квартплати та звіти про виконані роботи по кожному будинку.
Джерело: Тернопільські позитивні новини

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top