Головна / Арт-події / Відома світська леді організує для дітей Тернополя благодійну акцію

Відома світська леді організує для дітей Тернополя благодійну акцію

1354603125_890Відома світська леді організує для дітей Тернополя благодійну акцію. Відома у Тернополі громадська діячка, екс-телеведуча, політик та журналіст Ружена Волянська, яка зараз очолює лікувально-діагностичний центр «Румед-Т», організовує для тернопільських дітлахів благодійну акцію. Користь від неї діти, швидше за все, оцінять лише через кілька років, а зараз захід асоціюється у них з людьми в білих халатах та шприцом.

Як уже зазначалося, Ружена представляє лабораторію, яка здійснює всі види обстежень. Структура є приватною, тому послуги у ній – платні.
- Розуміючи, що державні заклади охорони здоров’я не завжди мають можливість надати вчасну діагностику, а основне якісну, через відсутність обладнання, ми йдемо на зустріч незахищеним верствам населення, які не можуть дозволити собі якісні медичні послуги. Протягом 2012 року лабораторія здійснила безкоштовно діагностику більше тисячі тернополян, у 2013 році – понад півтисячі. Зараз ми розпочинаємо акцію «Збережи здоров’я ближньому». Вона полягає у допомозі одній з найбільш незахищених категорій населення – дітям, особливо позбавлених батьківської опіки, – каже Ружена.
Приватна структура звернулася до директорів дитячих будинків та інших соціальних установ з проханням посприяти у здійсненні безкоштовного забору крові у дітей. Акція є добровільною, тому діагностика здійснюватиметься тільки з дозволу керівників закладу. Наразі працівники лабораторії розробили символічний маршрут, який у ході акції узгоджуватиметься з кожним закладом. Наразі директори будинків дитини радо відгукнулися на пропозицію лабораторного центру. Про результати акції ми розповімо згодом.

Оксана Павличко
ТГН

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top