Головна / Спорт / Василь Івегеш: “Хочеться, щоб на кубкову гру прийшло багато вболівальників”

Василь Івегеш: “Хочеться, щоб на кубкову гру прийшло багато вболівальників”

122c0-IvegeshГоловний тренер ФК Тернопіль прокоментував нічийний результат у матчі проти Макіїввугілля (0:0).

— Я вже нагадував, що нам важко грати з останніми командами у таблиці. Що я не робив з гравцями, але марно. Вони всеодно дивляться у турнірну таблицю і роблять свої висновки. У першому таймі гра була рівною, а у другому ми вже боялися пропустити. Наприкінці влаштували невеликий штурм. Проте результат такий, який він є і трагедії у цьому я не бачу. Але на сьогоднішній час ми піднялися на перше місце у турнірній таблиці і це вже великий успіх.

— Ви не зробили жодної заміни. Чому?

— Я не бачив у тих замінах, які б міг зробити, підсилення гри. Бувають моменти, коли гравці десь підсідають, але сьогодні всі старалися. Результатом я задоволений, а грою — ні. Можливо, десь дається взнаки певна втома гравців. Вплинула і відсутність Василя Чорного.

— Чому не було ударів по воротах?

— Суперник заважав це зробити. Ми підходили до чужих воріт, хотіли пробити, але не вдавалося. Зараз немає слабких суперників. Взяти наприклад команди, які перебувають у верхній частині турнірної таблиці. Наших футболістів не потрібно налаштовувати, адже вони самі знають, що боротьба буде серйозна. А тут ми вийшли і вирішили, що обіграти передостанню команду буде легко, але ні.

— Варто очікувати, що на полтавську Ворсклу команда буде налаштована дати бій?

— Ми з цією командою знаходимося, як кажуть, на різних полюсах. Хочеться щоб на кубкову гру прийшло багато вболівальників. Я не можу прогнозувати результат, але боротьба на полі буде.

Джерело: sports.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top