Головна / Політика / В Тернополі студенти танцювали в дощовиках, щоб привернути увагу до ЄС

В Тернополі студенти танцювали в дощовиках, щоб привернути увагу до ЄС

522860_4Півсотні студентів з місцевого економічного університету затанцювали на центральному майдані Тернополя в дощовиках та з парасолями в руках, аби привернути увагу людей до теми підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Хлопці та дівчата виконали комбінований танець під музику композицій різних країн Євросоюзу. Завершився він музикою гурту “Океан Ельзи” та розгортанням прапорів України та ЄС, пише gazeta.ua

“Танцювальний флешмоб – це не окрема акція, а метод привернути увагу до інформаційної компанії „Будуємо Європу в Україні”, яку ми розпочали сьогодні в Тернопільській області. Цим танцем ми хочемо привернути увагу мешканців, і запросити до неформального спілкування про співпрацю України і Європейського союзу”,  розповіла Gazeta.ua радник з питань преси та інформації представництва ЄЕС в Україні Вікторія Давидова.

Наявність дощовиків і парасольок в танцюючих пояснили бажанням надати шоу видовищності, а також перестраховкою, на випадок дощу.
Після закінчення танцю представники Євросоюзу спілкувалися з перехожими, роздавали їм буклети та сині прапорці з зірочками.
“Всі питають, що дасть підписання угоди про Асоціацію. Але треба розуміти, що ніхто не принесе, і не покладе вам щось в кишеню. Це не той випадок коли щось дають, і ми з мером вирішили – це буде Тернополю. Участь в Асоціації дає можливість всестороннього розвитку як Тернопільщини, так і всіх інших регіонів. Почитайте текс угоди про Асоціацію – вона охоплю 70% актів, згідно з якими Україна вже в ЄС. Ми практично там. А що участь в ЄС дала іншим учасникам ви легко можете подивитися”, зазначає Вікторія Давидова.

Андрій ЯНОВИЧ,

Джерело: gazeta.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top