Головна / Арт-події / В національному парку на Тернопільщині затіяли будівництво

В національному парку на Тернопільщині затіяли будівництво

1179949923-300x224У національному парку Кременецькі гори будують адміністративне приміщення.
З метою забезпечення адміністрації парку робочими місцями Управління парку вирішило побудувати адміністративний будинок, який буде розташований по вул. Степана Бандери, 1 міста Кременець Тернопільської області.
Сам же парк є природною пам’яткою, яка охороняється законом від 1963 року. Вся територія парку – це гори, які розташовані в місті Кременці та тягнуться у бік західної частини від міста. У горах росте багато рослин, занесених до Червоної книги. Все це перетворює Кременець в найбільш мальовниче місто України.
Поки що вартість будівельних робіт в оголошенні тендера на будівництво не оголошується, але зі списком будівельних робіт можна ознайомитися з тендерної документації, яка надається за адресою: м. Кременець, вул. Осовиця 12.
Заявки на участь у торгах можна надсилати за цією ж адресою до 8 листопада 2013р. Розкриття тендерних пропозицій призначено на цей же день. Період проведення будівельних робіт – з моменту підписання договору до грудня 2014 року.
Від учасників торгів не вимагається банківського забезпечення, повідомляє Погляд.

Джерело: Погляд

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top