Головна / Арт-події / В міліції області новий заступник начальника

В міліції області новий заступник начальника

10298596mПолковника міліції Василя Левицького призначили на посаду заступника начальника управління-начальника кримінальної міліції УМВС України в Тернопільській області.
Його представили 22 жовтня на розширеному засідання колегії під головуванням начальника обласної міліції, генерал-майора міліції Віктора Сака. Про це повідомили у секторі зв’язків із громадськістю обласної міліції.
Василь Левицький народився 6 липня 1964 року на Буковині. Після служби в армії у 1986 році прийшов на роботу у міліцію. Закінчив Чернівецький державний університет, за спеціальністю – правознавець. Тривалий час працював на оперативних посадах на Чернівеччині та Тернопільщині, зокрема, очолював обласне управління карного розшуку. Керував підрозділами УБОЗу УМВС України у Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top