Головна / Арт-події / В Грузії з’явиться гора імені Митрополита Андрея Шептицького

В Грузії з’явиться гора імені Митрополита Андрея Шептицького

1296090У Грузії одну з вершин у районі Казбегі львівські альпіністи хочуть назвати іменем Митрополита Андрея Шептицького. Вершина знаходиться за 500 м від кордону з Росією. Про це 24 жовтня повідомив журналістам один із ініціаторів та часників підйому Мар’ян Нищук.
За словами Мар’яна Нищука, висота вершини становить 4 300 м. «Наступного року ми встановимо на цій вершині хрест. Рішення щодо присвоєння назви горі зараз у процесі затвердження. На Кавказі ще багато безіменних вершин», – сказав Мар’ян Нищук.
Він нагадав, що два роки тому у цьому ж районі львівські альпіністи уже піднімались на безіменну вершину висотою 4 270 м, згодом встановили на ній хрест та офіційно присвоїли їй ім’я провідника ОУН Степана Бандери.
«Цієї осені в гірському таборі я зустрівся з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі. Він посміхнувся і сказав, що ми правильно робимо, адже українці і грузини – дружні народи”, – сказав альпініст.

Джерело: zaxid.net

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top