Головна / Здоров’я / Усі хвороби від… неадекватного харчування

Усі хвороби від… неадекватного харчування

tnЗвичка берегти і зміцнювати здоров’я та звичка лікуватися – не одне й те ж. Остання притаманна людям, які не піклуються про себе, поки не захворіють. Тоді вони звертаються до лікарів, вживають препарати, які, окрім лікувальних, мають ще й низку побічних дій. Далі – наступний, нерідко серйозніший діагноз, знову лікування або й оперативне втручання.

Натомість, інші прагнуть берегти найдорожчий скарб, а захворівши, усвідомлюють, що головне – попередити недуги, усунувши негативні фактори. На здоров’я людини впливають багато чинників: стреси, спадковість, рівень матеріальної забезпеченості, нещасні випадки тощо. Але найефективніше можна подіяти на ті, які залежать особисто від кожного: спосіб життя, фізична активність, питний режим, харчування.

Існують різноманітні оздоровчі системи, прихильники яких, зазвичай, зосереджують зусилля лише на певному аспекті. Одні вважають панацеєю воду, другі сприймають виключно фізичну активність, інші займаються різними духовними практиками… Хоча забезпечити максимальний результат можна, впливаючи на всі чинники одночасно. Але починати треба із зміни звичок у харчуванні, оскільки, згідно досліджень, 70-80% усіх захворювань зумовлені неадекватним раціоном. Недарма японська мудрість говорить: «Твоя хвороба лежить на дні тарілки».

Адекватне харчування – це вживання їжі, яка відповідає будові та фізіології травної системи. Чи можна назвати таким раціон сучасної людини? Звичайно ж, ні.

По-перше, теперішні продукти насичені шкідливими речовинами і синтетичними компонентами, для перетравлення яких організм не виробляє відповідних ферментів. Як наслідок – накопичення токсинів, так зване зашлакування організму на всіх рівнях. Цьому сприяє і фаст-фуд – їжа швидкого приготування, у якій начисто відсутні корисні складники, зате повно трансжирів, висококалорійних вуглеводів, консервантів, барвників і т. п.

По-друге, раціон сучасної людини характеризується дефіцитом поживних речовин (білків, поліненасичених жирних кислот, низькокалорійних вуглеводів), вітамінів, мікро- та макроелементів, антиоксидантів, клітковини – вони забезпечують нормальне функціонування організму на всіх рівнях, починаючи з клітин. Їх – 70-100 трильйонів. Подібно до того, як у суспільстві кожен вносить свою частку у його розвиток, так і кожна клітина виконує певне завдання для забезпечення життєдіяльності організму.

Але для повноцінної роботи клітині потрібні поживні речовини, забезпечити якими може лише збалансований раціон. Щодня клітина потребує їх близько 100! Дефіцит хоча б однієї з них здійснює руйнівний вплив як на всі процеси, що відбуваються в клітині, так і на її структуру. Внаслідок цього при поділі утворюються неповноцінні клітини, і коли їх з’являється багато, перестають правильно виконувати свої функції органи, а потім і системи організму, що й призводить до захворювань. Так, нестача вітаміну D викликає порушення кальцієвого обміну. У результаті – рахіт, остеопороз, остеохондроз, сколіоз, солі в нирках та жовчному міхурі.

Відсутність збалансованого вмісту корисних речовин у щоденному раціоні харчування негативно впливає на загальний стан організму, імунітет, призводить до зниження працездатності та підвищення втомлюваності, спричиняє депресії, нервові зриви, головні болі, гормональні розлади тощо. Таким чином, щоб відновити і зберегти здоров’я, потрібно забезпечити кожну із трильйонів клітин поживними речовинами.

Природа подарувала людині чудову здатність до самовідновлення та омолодження. Зміна клітин різних органів відбувається з неоднаковою швидкістю. Наприклад, печінка – чемпіон із регенерації. Її клітини оновлюються кожні 150 днів. А на цілковите відновлення скелета потрібно близько десяти років. Загалом, протягом 5-7 років відбувається майже повна заміна клітин організму, і це диво здійснюється завдяки їжі. Від її якості й поживної цінності залежить, поміняються непродуктивні клітини на здорові чи хворітимуть і відімруть повністю. Знаменита настанова патріарха медицини Гіппократа «Ваша їжа повинна бути ліками, а ваші ліки – їжею» залишається актуальною донині.

Дотримуючись цієї мудрої поради, кожен зможе позбутися наявних та попередити нові захворювання, уникнути наслідків тих чинників, які не залежать від волі людини: унеможливити виникнення спадкових недугів, підвищити витривалість у стресових ситуаціях, зменшити згубний вплив забрудненого навколишнього середовища.

Чим корисні поживні речовини для здоров’я людини?

Вони створюють наше тіло. Роль пластичного («будівельного») матеріалу для нових тканин організму відводиться, зокрема, білку. Завдяки хімічним реакціям у клітинах білок, наприклад, спожитої курки розщеплюється до амінокислот, а потім із них утворюється новий. Але це вже білок тіла людини, а не курки.

Корисні компоненти слугують «сировиною» для вироблення ферментів, гормонів, імунних клітин тощо. Приміром, для гемоглобіну, окрім білка, треба ще й залізо.

Будь-який процес потребує забезпечення енергією. Основним «паливом» для її продукування у клітині є вуглеводи й жири, але не всі з них є корисними. Деякі «згорають» надто швидко, і невикористані калорії перетворюються в жир, який накопичується у жировій тканині. Звідси – зайва вага й ожиріння.

У результаті життєдіяльності організму всередині клітин накопичуються відходи, які, розкладаючись, отруюють організм. Тому кожній клітині потрібні речовини, здатні вивести з неї відпрацьовані рештки (очистити від шлаків). Насамперед, це – клітковина.

Як і будь-яка жива істота, клітина потребує захисту від агресивних агентів – хвороботворних мікроорганізмів, чужорідних тіл, вільних радикалів, отруйних речовин і перероджених клітин організму. Для цієї мети природа підготувала справжній оборонний арсенал.

Але про ці та інші дивовижні компоненти, про те, у яких продуктах їх міститься найбільше, чим харчуватися, щоб відновити і зберегти здоров’я, читайте у наступних публікаціях.

Олена Ваколюк,
Джерело: svoboda.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top