Головна / Економіка / Уряд виділив понад 42 млн. грн на реалізацію проектів, які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу

Уряд виділив понад 42 млн. грн на реалізацію проектів, які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу

hryvniНещодавно Уряд виділив понад 42 млн. грн на реалізацію проектів, які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2012 року. На жаль, з цієї суми Тернопільщині «капнуть» лише 410 тис. грн.

Чому так мало коштів отримала наша область, одразу можуть запитати читачі? Більшість свої стріли спрямує у бік Києва. Мовляв, бідну Тернопільську область знову обділили грішми. Насправді, це не зовсім відповідає дійсності. Із 244 проектів, відібраних урядом, Тернопільщина отримала кошти на реалізацію лише двох(!). Якось не віриться, що донецькі більше за нас люблять гуцулів, у яких кращими визнано аж 20 проектів і яким для їх реалізації виділили близько 4,2 млн. грн., чи львів’ян – 1,8 млн. грн. для 6 проектів. Та й наші сусіди з Чернівецької (1,1 млн. грн. для 7 проектів) та Хмельницької областей (1,5 млн. грн. для 6 проектів) отримали у 2-3 рази більше грошей, ніж Тернопільщина. Не говорячи вже про волинян, яким на реалізацію аж 19 проектів виділять понад 3 млн. грн.

Тут більше запитань, очевидно, не до центральної влади, а до влади на місцях. Невже нам не потрібно грошей на модернізацію житлово-комунального господарства – впровадження енергозберігаючих технологій, оновлення систем опалення, водопровідної мережі та систем освітлення? Чи, можливо, зайвими були б кошти на проведення ремонтів та реконструкцію дошкільних навчальних закладів, шкіл, вирішення екологічних проблем – утилізацію побутових відходів, розвиток спортивної інфраструктури, наприклад, будівництво спортивних майданчиків? Відповідь очевидна: гроші потрібні! Тоді питається, а що ж роблять тернопільські чиновники, чому вони не ініціюють розробки життєво важливих для нашого регіону проектів та не подають їх на конкурс?

Джерело: gazeta1.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top