Головна / Арт-події / У Тернополі проходить ярмарка

У Тернополі проходить ярмарка

10192330m_136609121858- Усе обшукали, але цибулі не знайшли, – каже тернополянин Іван Козіцький, якого ми зустріли на сільськогосподарському ярмарку, що на майдані Мистецтв. – От все є, а цибулі нема, аж дивно…
І справді, знайти продавців із цибулею не вдалося і нашому кореспонденту. З чим це пов’язано пояснити продавці городини не могли.
- Я цибулею не торгую, – каже дядечко з капустою на борту вантажівки. – Але на ринку її – хоч відбавляй.
А от картопля справді мала сьогодні, 26 жовтня, попит. Її тут продавали дешевше, ніж на ринку, однак порівняно з минулою осінню, все одно – втридорога. Причому – в прямому значенні. Адже кілограм бульби на ярмарку коштує 3,20 грн. А минулого року її можна було взяти і за 90 копійок.
- Уже третій міх несу, – каже хлопчина в капюшоні. – Картопля хороша, і з ринковою ціною – не рівня. На ринку “за сіткою” чотири гривні за кіло просять.
Купували тернополяни також мед, капусту, цукор, м’ясні вироби. А разом із капустою відразу ж брали мішки моркви і йшли витягувати свої шатківниці.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top