Головна / Суспільство / У Тернополі проходить благодійна акція “Назустріч мрії”

У Тернополі проходить благодійна акція “Назустріч мрії”

10298005mВсеукраїнська благодійна акція “Назустріч мрії” проходитиме з 15 вересня 2013 року до 1 березня 2014 року.
Її організовує Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям «Сильні духом», які долають рак та розсіяний склероз з метою збору коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні.
Проект «Назустріч мрії» ініційований власне дітьми, які успішно пройшли реабілітацію. Його реалізація передбачає збір коштів для організації дитячого реабілітаційного центру «Будинок Казки», а саме — придбання земельної ділянки 5,5 га та будівництва дитячого реабілітаційного центру за адресою: Чернігівська обл., Бобровицький р-н, с. Рокитне, провулок Княжий.
Під час проведення благодійної акції у позашкільних, шкільних та дошкільних дитячих закладах кожному учаснику подарують «янгола-розмальовку», яку він повинен розмалювати, передати свій гарний настрій на папір та подарувати тому, кому в даний момент погано. Також організатори збиратимуть творчі роботи для проведення виставки-ярмарку «Янгол в твоєму житті», яка пройде в травні 2013 року. Зібрані кошті підуть на реалізацію благодійного проекту «Будинок Казки».
Реабілітація дітей в центрі здійснюватиметься безкоштовно. Зібрані кошти волонтерами благодійної акції «Назустріч мрії» або представником закладу (за відсутністю волонтера), перерахують на р/р №26001307357 AT «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805, одержувач: Міжнародний Благодійний Фонд «Сильні духом», ЄДРПОУ 35488463, призначення платежу: Благодійний внесок від учбового закладу, область, район, місто.
Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.siladuha.org, по e-mail: siladuha.org@gmail.com або за тел. +38 (044) 360-02-45, (067) 340-18-33.
Успішна реалізація цього проекту дасть змогу в майбутньому відкрити подібні Центри реабілітації в кожному регіоні України, що сприятиме створенню оптимального функціонування цілісної системи щодо захисту прав дітей в Україні, повідомляє сайт ТНЕУ.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top