Головна / Культура / У тернопільському “Бункермуз” встановлять “живу” камеру

У тернопільському “Бункермуз” встановлять “живу” камеру

800084mТернопільська арт-галерея «Бункермуз» запрацює вже 8 листопада. Принаймні, власник закладу Ігор Мамус сподівається, що до цього часу вдасться завершити всі ремонті роботи.
- Цього року ми вирішили облаштувати гранітну бруківку «італійського» дворика, відновити арку та ковку,яка колись там була, а ще обгородити територію воротами, – говорить пан Ігор. – Також у планах – хробити освітлення. Решту відновлюваних робіт плануємо перенести на літо наступного року.
За розповіддю власника, на місці арт-галереї колись був знаний Польський народний дім. Будівля збереглася й до сьогодні, хоча потребує реконструкції. Але зробити це не так легко, наголошує пан Ігор. Адже на реставрацію фасадів потрібна купа грошей і часу.
- Для того, аби зайнятися реставруванням будівель, потрібно зробити спеціальний проект, – каже він. – Відповідно, займатися виготовленням проектної документації може тільки ліцензована організація. А вона знаходиться у Львові.
З відкриттям оновленого «Бункермуз» стартує виставка визначного українського художника з Тернополя Дмитра Стецька. У листопаді він святкуватиме 70-річчя.
- Це фантастична нагода зустрітися з талановитим земляком, – наголошує пан Ігор. – Сподіваюсь, що жителі міста отримають насолоду від спілкування з ним.
Окрім роботи літературного клубу, в арт-галереї планують організовувати поетичні та філософські диспути. Ще одна новинка – це встановлення в приміщенні «живої» камери. Тобто ті, хто захочуть переглянути, як пройшла та чи інша зустріч, зможуть знайти відеотрансляцію в Інтернеті.

Наталія БУРЛАКУ

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top