Головна / TOP / У Тернополі пройшов VІІI Міжнародний інвестиційний форум

У Тернополі пройшов VІІI Міжнародний інвестиційний форум

_нвест1VIII Міжнародний інвестиційний форум розпочався у Тернополі 11 жовтня. До обласного центру завітали гості з різних куточків України та з-за кордону. У програмі форуму передбачено огляд стендових експозицій області, галузей, районів, м. Тернопіль, виставки товарів промислових підприємств та підприємств агропромислового комплексу регіону, інноваційно-інвестиційної продукції, нагородження в номінації «100 кращих товарів року». Також відбудеться дискусійна панель за участю литовської та польської делегацій. Обговорять експерти і наслідки майбутньої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС для товаровиробників Тернопільщини.

Привітав учасників форуму міський голова Тернополя Сергій Надал:

«Вельмишановні учасники та гості VІІІ Міжнародного інвестиційного форуму! Від імені громади міста, Тернопільської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого зібрання. Дозвольте висловити Вам вдячність за інтерес до нашого міста. Тернопіль – це одночасно місто з давніми традиціями і місто майбутнього. Сьогодні Тернопіль рухається по шляху модернізації системи господарювання, впровадження передових технологій, побудови процвітаючої європейської громади. У зв’язку з цим першорядне значення для Тернополя набуває робота із залучення інвестицій.

_нвестСьогодні Тернопіль активно працює як на зовнішніх, так і на внутрішніх ринках залучення інвестицій. У місті активно запрацювала система співпраці з провідними міжнародними фінансовими інститутами, такими як ЄБРР, Світовий Банк, Міжнародна фінансова корпорація. Тернопіль розширює коло міст-партнерів та побратимів, активізується робота в напрямах економічного співробітництва, переймається передовий досвід. У місті формуються максимально сприятливі умови для ведення бізнесу та залучення інвестицій, про що свідчать і національні, і світові рейтинги та дослідження.

Сьогоднішній Форум є унікальним і значущим майданчиком міжнародного рівня для узгодження спільних дій інвесторів, влади, бізнесу і суспільства по стратегічних напрямах розвитку нашого міста та області. Дорогі друзі! Я впевнений в тому, що цьогорічний Форум відкриє перед вами широкі можливості для обміну досвідом, пошуку нових форм співробітництва, зміцнення взаємовигідних партнерських відносин.

Бажаю учасникам та гостям форуму хорошого робочого настрою, цікавих і плідних зустрічей, вигідних контактів та всіляких успіхів».

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top