Головна / TOP / У психоневрологічній лікарні відкрили відділення із надсучасним оснащенням

У психоневрологічній лікарні відкрили відділення із надсучасним оснащенням

121212Нове відділення магнітно-резонансної томографії (МРТ) відкрили 3 жовтня у Тернопільській обласній психоневрологічній лікарні. Обстеження однієї ділянки організму людини на такій техніці обійдеться у суму від 690 до 1200 грн.

Перед входом у центральний корпус психоневрологічної лікарні цього дня постелили червону доріжку. На відкриття відділення МРТ прибув навіть перший секретар Генерального Консульства Словацької Республіки Александр Шкурла. Відбулося дійство в рамках державно-приватного партнерства із словацькою компанією.

Обладнання купили за кошти словацької компанії HEMO MEDIKA Group.

- Цей апарат – унікальний, – говорить головний лікар діагностичного центру “HEMO MEDIKA Тернопіль” Андрій Кузів. – Він дозволяє перевіряти кілька ділянок одночасно, не перериваючи процес. Також цей апарат – відкритого типу. Тому спокійно пройти діагностику можуть люди із клаустрофобією. Вагові обмеження для пацієнтів – до 250 кг.

Медики, які працюватимуть у новому відділенні, проходили спеціальні навчання. Діагностику проводитимуть за звичайним графіком роботи діагностичного центру.

- Я маю нагоду часто тепер зустрічатися із підприємцями, – каже голова обладміністрації Валентин Хоптян. – І постійно ми щось відкриваємо нове. Сьогодні маємо чудовий приклад реформування галузі охорони здоров’я. Цьому ми завдячуємо словацьким друзям.

Гість із Словаччини Александр Шкурла підкреслив, що з Україною співпрацювати приємно.

- Ми підтримуємо підприємства, які є перспективними, – каже він. – Особливо готові на співпрацю, коли бачимо таку багату країну, як вашу. Іншу таку важко знайти на карті. Тому ми і надалі вам допомагатимемо.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top