Головна / Арт-події / У більшості мікрорайонів Тернополя 22 і 23 жовтня не буде води

У більшості мікрорайонів Тернополя 22 і 23 жовтня не буде води

383688285У більшості мікрорайонів Тернополя 22 і 23 жовтня не буде води. Часткове припинення водопостачання у місті традиційно пов’язане з проведенням планового промивання водопровідних мереж, повідомляють у КП “Тернопільводоканал”.

Не припинятимуть водопостачання у центральній частині міста (в районі вулиць Крушельницької – Живова – Князя Острозького і Старого парку), мікрорайону Новий Світ, Промисловому мікрорайоні (в районі вулиці Бродівська -Поліська -Текстильна – Збаразька), а також на проспекті Злуки 1-23. У решті мікрорайонів Тернополя крани будуть сухими. У середу, 23 жовтня, в окремих точках розподільчої мережі може з’явитися вода з підвищеним вмістом хлору, тобто непридатна для пиття чи приготування їжі.

На час відсутності централізованої подачі води “Тернопільводоканал” просить городян запастись водою і рекомендує зробити це зараз, не чекаючи кінця доби, бо при інтенсивному розборі, вона вже може бути “іржавою”.

Джерело: 7 Днів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top