Головна / Суспільство / Тернополяни можуть позмагатись за грант у 8 мільйонів

Тернополяни можуть позмагатись за грант у 8 мільйонів

10299464mФонд майбутнього України оголосив перший національний грантовий конкурс “Інтелектуальний капітал України”. У конкурсних заявках можна обґрунтувати розмір гранту в діапазоні від 100 000 до 8 000 000 гривень. Подавати проекти можна до лютого 2014 року.
- Розвиток інтелектуального потенціалу є одним з найбільш важливих завдань соціально-економічного розвитку України, – зазначив Сергій Арбузов, перший віце-прем`єр, голова Наглядової ради Фонду. Ми відкриті до конструктивного діалогу і готові до об`єднання зусиль з усіма учасниками цього стратегічного для нашої держави проекту. Переконаний, що результатом нашої спільної роботи стануть проривні інновації у всіх сферах суспільного життя, які сприятимуть зміцненню глобальної конкурентоспроможності України.

Основні тематичні пріоритети конкурсу в 2013 році:
-Майбутнє України в мінливому світі
-Майбутнє міст, осель і систем розселення
-Нове мислення для нового світу
-Освіта майбутнього
-Суспільство майбутнього та його нові цінності
-Здоров`я і довголіття
-Мистецтво для майбутнього
-Постіндустріальні економічні системи
-Інформаційні технології: майбутнє в сучасному світі
-Біотехнології, що змінюють світ
-Техніко-технологічнф рішення майбутнього.
Більш детально про умови та вимоги до проектів на сайті Фонду майбутнього України та конкурсу “Інтелектуальний капітал України”.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top