Головна / Культура / Тернополян запрошують до участі у конкурсі «Чарівна зачіска – 2013»

Тернополян запрошують до участі у конкурсі «Чарівна зачіска – 2013»

mLtuL6ntvSw14-15 листопада 2013 року в рамках XV міжнародної спеціалізованої виставки Style & Beauty в м. Одеса відбудеться XVI Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска-2013». Конкурс проводиться з метою вдосконалення професійної майстерності перукарів та підвищення якості і культури побутового обслуговування населення. Організаторами поїздки та формуванням команди виступають: департамент економічного розвитку обласної державної адміністрації, управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради та обласна Ліга перукарів.
До участі в чемпіонаті запрошуються майстри перукарської справи перукарських салонів м. Тернополя та області, учні і студенти профільних навчальних закладів.
За довідками звертатись в оргкомітет конкурсу:
- департамент економічного розвитку ОДА – Навроцький Дем’ян Володимирович тел. 050-377-43-95.
- управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради – Карпінський Володимир Михайлович, тел. 097-790-55-49.
- обласна Ліга перукарів – Грицик Франка Романівна, тел. 23-51-44.

Джерело: rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top