Головна / Економіка / Тернопільський молокозавод перейшов на картонну тару

Тернопільський молокозавод перейшов на картонну тару

middle_9330a91c3ae6b408b8cb786ef7d2c9f7Майже 50 млн грн вклав Тернопільський молокозавод у заміну плівкової тари на картонну.
Про це кореспондентові Укрінформу повідомили на підприємстві.
«Хоча у Верховній Раді тільки в першому читанні розглянули законопроект про перехід на паперову упаковку, ми вже почали розливати молоко у пакети з багатошаровим картоном. Правда, плівка здешевлює вартість продукту десь на 50 коп. за 1 кг, але молоко у картоні можна пастеризувати при низьких температурах. А чим нижча температура пастеризації, тим продукт кращий і довше зберігається», – каже голова правління ПАТ «Тернопільський молокозавод» Віталій Ковальчук.
За словами керівника, на підприємстві впроваджено новітню технологію низькотемпературної пастеризації. Спочатку молоко механічним методом очищується від бактерій та спор, а потім піддається «лагідній» тепловій обробці. Ця технологія впроваджується завдяки новому обладнанню, встановленому однією з провідних німецьких фірм. Устаткування дозволяє мінімально впливати на молоко, а отже максимально зберегти у ньому всі поживні властивості та складники.
Саме така технологія застосовується на потужних молочних підприємствах Європи. Там випускають продукцію у картонній упаковці з терміном зберігання 21 день. Такий продукт проходить пастеризацію при 73 градусах. Зараз на Тернопільському молокозаводі молоко пастеризують при 76 градусах, але планують понизити температуру ще на три градуси. Для цього в оновлення технологічного обладнання планують вкласти ще 20 млн грн. Термін окупності вкладених коштів – 10 років.

Джерело: www.ukrinform.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top