Головна / Культура / Тернопільські студенти дебатували про молодіжну політику

Тернопільські студенти дебатували про молодіжну політику

vlcsnap-2013-10-16-17h52m27s182Розвиток майбутніх лідерів чи вербування — чим займається наша влада? Про це сперечалися тернопільські студенти під час фестивалю “Студентська доба-2013”.

Шість команд із різних вузів Тернополя взяли участь у дебатах. Після оголошення теми учасники мали 15 хвилин на роздуми. Потім один представник від кожного вузу доводив правоту своєї команди.

Перемогла у дебатах команда з медичного університету.

- Усі студенти мали суттєві недоліки у промовах, – каже член журі Іван Омелян. – Ми оцінювали структуру, аргументацію та відповідність ролі. Практично у всіх була красномовність у промовах. Але ті промови були розмиті. Думаю, жоден учасник не склав чіткого плану перед виступом.

Інший представник журі – помічник міського голови Тернополя Максим Черкашин відзначив серед помилок те, що студенти не визначили суті понять і відходили від визначеної теми. А ще – неправильно реагували на запитання, не бачачи ситуації зверху.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top