Головна / Спорт / Тернопільські спортивні школи набирають учнів

Тернопільські спортивні школи набирають учнів

Sport-tovaryДітей 6-8 років навчатимуть футзалу, гірськолижного спорту, загально-фізичної підготовки та основ самозахисту у додаткових платних групах.
Комунальний заклад “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту” набирає дітей 6-8 років для тренувань з футзалу – вартість навчання на місяць – 250 грн. Заняття проводитимуть в спортивному залі Фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ (вул. Братів Бойчуків, 4а). Школа пропонує досвідчених тренерів, ігровий та тренажерний зали для занять футзалом і загально-фізичної підготовки, фізкультурної гімнастики; участь дітей у Всеукраїнських та Міжнародних турнірах. Кращих вихованців груп після складання перехідних тестів із теорії та фізичної підготовки першочергово зараховують до навчально-тренувальних груп, спортсмени яких беруть участь в іграх чемпіонату України серед юніорських команд.
За детальною інформацією звертатися за телефоном: 52-65-92. Директор закладу – Андрій Мотика.
Комунальний заклад “Дитячо-юнацька спортивна школа “Екстрім” набирає дітей 6-8 років для тренувань з гірськолижного спорту, в тому числі сноуборндингу і лижного фрістайлу, та їзди на роликових ковзанах – вартість навчання на місяць – 170 грн. Заняття проводитимуть у спортивному залі ДЮСШ (вул. Київська, 3б), гірськолижна траса (вул. Тарнавського, 15). Школа пропонує досвідчених тренерів, спортивний зал із необхідним інвентарем для проведення занять із гімнастики та еквілібристики, гірськолижну трасу із підйомником; підготовку спорядження кращими майстрами міста. Вихованці закладу є багаторазовими призерами та переможцями Чемпіонатів України у різних вікових групах, учасниками Чемпіонатів Світу, Європи, Олімпійських ігор, членами збірної команди України зі сноубордингу та лижного фрістайлу (могул). Кращі вихованці груп, після складання перехідних тестів із теорії та фізичної підготовки першочергово зараховуються до навчально-тренувальних груп.
За детальною інформацією звертатися за телефоном: 26-80-83. Директор закладу – Володимир Ліщук.
Комунальний заклад “Дитячо-юнацька спортивна школа з греко-римської боротьби” набирає дітей 6-8 років для занять у групах із загально-фізичної підготовки та основ самозахисту – вартість навчання на місяць – 170 грн. Школа пропонує досвідчених тренерів із греко-римської боротьби, боксу, кікбоксингу та карате, спортивні зали із необхідним інвентарем для проведення занять із гімнастики, тренажерний зал. Вихованці закладу є багаторазовими призерами та переможцями Чемпіонатів України у різних вікових групах, учасниками Чемпіонатів Світу, Європи, членами збірної команди України. Кращі вихованці груп, після складання перехідних тестів із теорії та фізичної підготовки першочергово зараховуються до навчально-тренувальних груп із греко-римської боротьби, боксу, кікбоксингу та карате.
За детальною інформацією звертатися за телефоном: 24-54-56. Директор закладу – Андрій Телебан.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top