Головна / Освіта / Тернопільські школярі підуть на канікули на тиждень швидше

Тернопільські школярі підуть на канікули на тиждень швидше

ctydkУ зв’язку з бограми за теплопостачання канікули школярам продовжать. На відпочинок діти підуть 22 грудня, тобто на тиждень швидше, ніж збиралися. Пропозицію розглянули на шкільних нарадах і підтримали.
Опалення у школах Тернополя поки не вимикатимуть«Нам до кінця року поточного не вистачає на енергоносії в теплокомуненерго 6 млн. 100 тис. грн. на всю галузь освіти. Зважаючи на те, що ми ще з першого жовтня, тобто скоріше почали опалювальний сезон, доплюсувалося ще 2 мільйони. На засіданнях шкільних рад це питання було розглянуте і нам надіслана відповідь, що рішення прийняте позитивне», – каже начальник управління освіти Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.
П’ять днів дітям і вчителям доведеться відпрацьовувати. Три дні відпрацюють шляхом ущільнення програми протягом листопада і грудня, 2 дні будуть відпрацьовані суботами. Зважаючи на те, що наступного тижня канікули осінні, то вчитися будуть 26 листопада та 21 грудня.
«Діти не постраждають. Навчальний план буде вичитаний. Вчителі, у зв’язку з тим, що години будуть відпрацьовані, теж зарплату отримають», – запевнила Ольга Похиляк.

Джерело:За Збручем

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top