Головна / Арт-події / Тернопіль влаштує флешмоб “У ритмі Європи”

Тернопіль влаштує флешмоб “У ритмі Європи”

4Танцювальний флешмоб “У ритмі Європи” 24 жовтня, о 14.00, проведе в Тернополі представництво Європейського Союзу в Україні.

Акція відбудеться на Театральному майдані міста. Тернополяни об’єднаються у символічному танку для демонстрації важливості злагоджених та спільних зусиль і кроків на шляху до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Дана подія є частиною інформаційної кампанії “Будуймо Європу в Україні”.

- Цього ж дня у Тернополі о 10.00 Представництво Європейського Союзу в Україні проведе “круглий стіл” з питань євроінтеграції, – повідомив нам радник міського голови Максим Черкашин. – У події візьмуть участь представники міської адміністрації, координатори та студенти Інформаційного центру ЄС, що працює на базі Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ), а також активісти Євроклубів міста.

Під час засідання передбачені пряме включення Посла Європейського Союзу в Україні Яна Томбінські та виступ керівника відділу контрактів і фінансів Представництва ЄС в Україні Хольгера Роммена.

- Дипломати розкажуть про переваги зближення з Євросоюзом та програми ЄС, які допомагають реформувати державні фінанси України, – додає пан Черкашин.

Тернопіль стане четвертим містом, де презентують інформаційну кампанію “Будуймо Європу в Україні”. До участі у заходах у рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошують усіх охочих.

Для інформації, будь ласка, звертайтеся до Катерини Григоренко: kgrygorenko@internews.ua, 093-931-13-32, 097-354-68-11.

Усі охочі запрошуються до участі в:

Що?

Танцювальному флешмобі “У ритмі Європи” – о 14.00, “Круглому столі” у ТНЕУ із прямим включенням дипломатів ЄС з 10.00 до 12.00.

Коли?

24 жовтня 2013 року

Де?

Тернопіль, Театральний майдан/вул. Львівська,11

Чому?

Усі охочі отримають можливість:
- долучитись до танцювального флешмобу;
- поставити запитання Послу та експертам з Представництва ЄС під час конференції та відео-включення;
- дізнатись більше про інформаційну кампанію «Будуймо Європу в Україні».

Довідка

Учасники заходу: Ян Томбінські, Посол Європейського Союзу в Україні (он-лайн), Сергій Надал, міський голова Тернополя, Хольгер Роммен, Перший секретар, Керівник відділу контрактів і фінансів Представництва ЄС (он-лайн), Золтан Салаі, Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС, Вікторія Давидова, Радник з питань преси та інформації Представництва ЄС, представники Тернопільської міської ради, керівництво та студенти Тернопільського національного економічного університету, активісти Євроклубів.

Джерело: Європейський простір

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top