Головна / Арт-події / Театр актора і ляльки – переможець “Інтерляльки-2013″

Театр актора і ляльки – переможець “Інтерляльки-2013″

4498991_8f48bfc5-(1)Нагороди здобув Тернопільський академічний театр актора і ляльки на престижному міжнародному фестивалі театрів ляльок під назвою “Інтерлялька-2013″.

Цього разу наш театр із виставою “Кривенька качечка” отримав такі відзнаки: “За цілісність режисерського задуму і акторського втілення” та “Краща актриса”.
- “Кривеньку качечку” відзначили за вдалу спільну роботу режисера та акторів, – каже головний режисер театру актора і ляльки Володимир Лісовий. – Друга номінація дісталася провідній актрисі театру Ользі Водюк. Її роль бабусі у цій постановці визнали кращою жіночою роллю.
Нагадаємо, фестиваль лялькарів уже 14 років поспіль відбувається в Ужгороді. Тернопільські актори щоразу, як беруть участь, повертаються додому із відзнаками. Цього року на фестивалі було шість номінацій. Серед учасників були п’ять театрів з України і п’ять із Польщі, Болгарії та Словаччини.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top