Головна / Освіта / Студенти можуть безкоштовно познайомитися з Польщею

Студенти можуть безкоштовно познайомитися з Польщею

11_flags_Poland_Ukraine-314x210Study Tours to Poland (STP) надає можливість студентам з Білорусі, Молдови, України та Росії познайомитися з польськими ровесниками, зустрітися з представниками академічних спільнот і громадянських організацій, а також відвідати лекції, семінари та культурні заходи.
Конкурс для студентів на участь у Програмі навесні 2014 року триватиме з 4 листопада до 14 грудня 2013 р. Процедура подання заявки на участь у Програмі безкоштовна!
Візити студентів, як повідомляє сайт Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя відбуваються під девізом “Пізнай Польщу” та включають у себе: зустрічі з лідерами польського суспільного життя, візити до державних та громадських установ, зустрічі з представниками університетських середовищ — керівництвом вищих шкіл, викладачами та студентами, ознайомлення з організаційним та культурним життям вищих шкіл, візити до редакцій газет і часописів, на радіо й на телебачення, зустрічі з журналістами, ознайомлення з механізмами функціонування польської економіки в умовах вільного ринку.
Окрім того, йдеться про представлення досвіду польської системної трансформації, презентацію ефектів польської трансформації після 1989 р. Передбачена презентація неурядових організацій, їх місця в суспільстві, діалог із владою, а також дії на користь місцевих спільнот. Ознайомлення з культурою та історією Польщі.
У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вищих навчальних закладів, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:
- віком 18-21 років (народжені 1 січня 1992 р.-30 червня 1995 р.);
- які є громадянами Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації;
- які навчаються у Білорусі, Молдові, Україні та Російській Федерації;
- які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорта повинен бути щонайменше до 31 березня 2014 р.)
- які ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland
Довідка
STP для студентів — одна з перших польських циклічних програм, що спрямовані на молодь зі Східної Європи. У її рамках запрошуються здібні студенти віком від 18 до 21 року з Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації до участі в навчальних візитах у Польщі.
Студенти подають індивідуальні заявки на участь у програмі й потрапляють до неї на конкурсній основі. Поїздки відбуваються в малих 11-особових групах двічі на рік — навесні й восени. Щорічно Польщу відвідує понад 200 осіб.
Докладну інформацію про необхідні документи та процедуру подачі заявки на участь у Програмі можна отримати на сайті – http://studytours.pl/ та у відділі міжнародних зв’язків (2 корпус, каб. 44).

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top