Головна / Суспільство / Сім’я з Тернопільщини взяла участь у шоу «Міняю жінку»

Сім’я з Тернопільщини взяла участь у шоу «Міняю жінку»

sthРодина Сцібайло із села Мишковичі, Тернопільського району, взяла участь у шоу «Міняю жінку». Обмін продемонстрував дві сім’ї – два великих контрасти!

Глядачі спостерігали за життям набожної і господарської сім’ї, де підростає троє діток та сім’ї відлюдників з іншими цінностями, де немає місця цивілізації та соціальним обов’язкам.

Тернопільська мама Соломія потрапила до Криму у село Форос, де їй довелося жити у палатці з новим чоловіком. Кримська мама Аліса потрапила у Мишковичі, де проживала у будинку, облаштованому побутовою технікою та іншими благами, від яких відмовилася вже кілька років тому.

Шоу було досить яскравим. Незвичні образи життя, різні філософські погляди та думки, висловлювання героїв додавали гостроти програмі. Приготування їжі на вогні, відсутність душу, звичних побутових умов та життя просто неба…

Ідею взяти участь у програмі Соломія Сцібайло виношувала довго. Спочатку до перегляду шоу долучала чоловіка. Згодом почала натякати на участь, запитувала його думку. Отримавши згоду від коханого, жінка заповнила анкету на міжнародний обмін. Але результатів не було. Через 1,5 року Соломія знову зареєструвалася. і вже через тиждень їй зателефонували з телеканалу.

vhk,

Соломія Сцібайло: «До мене часто телефонувала дівчина-редактор. Ми багато розмовляли, вона вивчала нашу сім’ю аби підібрати пару».

Інтерв’ю з Соломією Сцібайло про участь у шоу«Міняю жінку» та про те, що не потрапило до ефіру читайте згодом.

Соломія Кручова,Джерело: Місто

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top