Головна / Арт-події / Сергій Надал:«Палац щастя працюватиме у центрі Тернополя і надалі»

Сергій Надал:«Палац щастя працюватиме у центрі Тернополя і надалі»

16369nadal_0813_n2Днями у засобах масової інформації з’явились публікації щодо можливого виселення Тернопільського міського відділу реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) з приміщення за адресою: майдан Волі, 2. РАЦС функціонує у даному приміщенні з 1963 року. Міським головою та міською радою вживались усі заходи для того, щоб дане приміщення, яке належить Ощадному банку України було власністю міської ради, тобто власністю громади міста Тернополя. Але за рішенням господарського суду дане приміщення залишається у власності Ощадбанку.
«На сьогоднішній день є домовленості з керівництвом банку про те, що дане приміщення буде передано у користування РАЦСу на 2 роки 11 місяців. Місто готове взяти на себе повністю витрати по утриманню установи, а управління юстиції у свою чергу повинне забезпечити належну роботи РАЦСу. Звертаюсь до журналістів не створюйте, будь ласка, ажіотаж, там де його не існує», – зауважив Сергій Надал.

Джерело: rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top