Головна / Історія Валової / Сергій Надал: вулиця Валова – це вулиця, яка є містком між минулим і майбутнім

Сергій Надал: вулиця Валова – це вулиця, яка є містком між минулим і майбутнім

logo-na-valovijЗа словами міського голови Сергія Надала, вулиця Валова – це одна з небагатьох вулиць, що вціліли після другої світової війни. Це вулиця, яка занурює в атмосферу середньовічного міста, є містком між минулим; історією і через сьогодення з майбутнім.
Загалом на вулиці повністю вирівняли бруківку, поремонтували комунікації, встелили нову плитку та від реставрували фасади. Крім того, віднедавна Валова в Тернополі з миготливими ліхтариками та квітами.
Ми відкрили для Тернополя і тернополян реконструйовану вулицю Валову живий памятник місту і поколінням городян. Я переконаний в тому, що нас чекають нові здобутки і перемоги і ми відродимо місто, яке буде найкращим містом для життя наших городян. Містом з якого не хочеться нікуди їхати в пошуках кращої долі. Містом, у яке завжди хочеться повертатись до рідних людей, до рідних вулиць, фонтанів і парків. Ми маємо план відродження міста. Відродження його архітектурної, культурної, спортивної слави. Відродження міста, як центру української мови і української духовності. І ми впевнено реалізовуємо цей план, долаючи труднощі», зазначив Сергій Надал.

Джерело: ПроВсе

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top