Головна / Суспільство / Серед нестандартних закладів відпочинку Тернополя — поповнення

Серед нестандартних закладів відпочинку Тернополя — поповнення

10297531mСеред нестандартних закладів відпочинку Тернополя — поповнення. Мова про антикафе — повну протилежність традиційним кав’ярням і барам.

Відвідувачу “кафе навпаки” дозволяють, здавалося б, геть неприйнятні речі. Себто він може приходити у заклад зі своїми харчами й напоями, нічого не замовляти, але відпочивати там впродовж годин. І такому клієнту будуть тільки раді, адже платитиме він не за чай з тістечками, а за… час, проведений в антикафе.

Одна із таких місцин працює від 9 жовтня. Її назвали “Форумом” і розмістили на першому поверсі житлового будинку, неподалік пешого корпусу економічного університету (ТНЕУ).

- Якось я випадково наткнувся в Інтернеті на ідею антикафе. Вона мені сподобалася, тому почав її вивчати та поступово втілювати, – каже власник тематичного закладу Ігор Луговий. – У нашому чималому приміщенні є зручні меблі, місце для приготування напоїв, настольні ігри, проектор для перегляду фільмів і купа сучасної української літератури.

У “Форумі”, попри перелічене, можна як добре відпочити, так і, скажімо, попрацювати. Адже є змога проводити презентації, майстер-класи тощо.

- Перша година — найдорожча. Вона обійдеться у 20 гривень, – пояснює співрозмовник. – У ціну входить користування всіма послугами антикафе: напої, закуски, ігри… Наступна година коштуватиме вже 15 гривень.

Ігор Луговий уже анонсує проведення в антикафе усіляких творчих зустрічей і різнобічних молодіжних тусовок за інтересами. Усе – для того, аби відпочинок був корисним, а не просто даремним вбиванням часу.

Утім, “Форум” – не єдиний такого роду заклад, який заманюватиме до себе тернополян. Уже до кінця жовтня у місті має запрацювати антикафе “Тралі-Валі”. Воно розмітиться у самому центрі — на Листопадовій, 8.

- Ми пропонуватимемо відвідувачам запашні гарячі напої: чай, капучіно, какао. Ціна входитиме у плату за перебування, – пояснює адміністратор закладу Марія Малишняк. – Буде також багато відео- та настольних ігор. Їх у нас стільки, що складно перелічити.

Розміщуватимуть клієнтів, за словами дівчини, у трьох чималих кімнатах. Місця має вистачити навіть для велелюдних компаній.

- Якщо відвідувачі будуть з дітьми, то і малечу буде чим зайняти, – уточнює Марія Малишняк. – Передбачені розмальовки, показ мальтфільмів тощо.

Як і у “Форуму”, так і в “Тралі-Валі” планують проводити тематичні виставки, засідання гуртків, навіть репетиції музичних гуртів. Цінова політика закладу – як у конкурентів. Себто за першу годину клієнту теж доведеться сплатити 20 грн. За кожну наступну — дешевне.

Андрій ОРЛЯК,
Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top