Головна / Здоров’я / Ртутні градусники хочуть заборонити

Ртутні градусники хочуть заборонити

gradusnika-bolshe-netВід ртутних градусників для вимірювання температури незабаром світ відмовиться.

Про це днями заявили представники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Експерти вважають, що ртуть – надто небезпечна для життя і здоров’я людини, тому що під час використання ртуть випаровується і потрапляє в організм, вражаючи життєво важливі органи, повідомляє сайт: http://dengi.onliner.by.
Уже розпочали кампанію, що несе в собі позив, бо випереджує заборону на ртутні градусники в системі охорони здоров’я. Позбувшись небезпечного градусника, людина може придбати не гірший за якістю аналог, в якому не буде ртуті.

ВООЗ планує позбавити весь світ від ртутних градусників до 2030 року, тим паче, що кожній країні, яка прагне до кращого, будуть фінансово допомагати. ВООЗ допоможе матеріально тим, хто буде для своїх жителів робити все можливе у напрямку розвитку новітніх технологій і впровадження їх у життя.

Нагадаємо, у Тернополі кілька років тому розлитою ртуттю отруїли весь під”їзд в одній із багатоповерхівок на “Сонячному”. Тоді рятувальникам довелося проводити спеціальні заходи, щоб знищити небезпеку. Виїздити фахівцям доводилося і в дитячі садочки, де випадково розбивали градусники.

Довідка

Ртуть – токсин, який згубно впливає на організм людини, особливо – на дитей. Ртуть може потрапити в організм не тільки через використання градусника, а й через їжу. При цьому вона вражає нервову і травну системи, а також негативно впливає на нирки і легені.

Джерело: 20 хвилин

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top