Головна / Політика / “Розбірки” з облрадою перенесли на жовтень

“Розбірки” з облрадою перенесли на жовтень

Чергова – 37-ма сесія міської ради відбулася у суботу, 21 вересня.

slygx520Що планували?

У проекті порядку денного відразу було 120 пунктів. Три питання зняли за проханням ініціаторів (у т. ч. про Тернопільську міську лікарню №3). Натомість додали 16! “За” такий порядок денний проголосували 43 депутати. Крім того, заслухали кілька заяв та звернень. Усе встигли за рекордні дві (!) години. Що зробили?

- Ухвалили майже всі рішення порядку денного (“ні” загалом отримали лише 15 пунктів). Причому вигуки “Ганьба!”, які лунали з вулиці, роботі не зашкодили.

- Внесли зміни до бюджету. Без обговорення у залі. Зокрема, додатково виділили 150 тисяч на ремонт даху міського стадіону, 300 тисяч – для встановлення опалення КП “Тернопільміськелектротранс”. Завдяки перекиданню коштів, спрямували 300 тисяч гривень на рекультивацію Малашівського сміттєзвалища, 50 тисяч гривень – на ремонт приміщення школи №19, 30 тисяч – КП “Палац кіно” за оплату енергоносіїв та 21,5 тис грн – на відшкодування боргів у зарплаті КП “Тернопіль вечірній”, відповідно до рішення суду.

- Ухвалили кілька звернень. Зокрема щодо відзначення 500-річчя перемоги під Оршею. Особливо активно депутати захищали інтереси освітян, адже їм найбільше у 2013-му бракує на зарплати та різні виплати.

- Відхилили прохання “Ощадбанку” про пільгові умови сплати за оренду приміщень. Нагадаємо, нещодавно саме цей банк поставив мерії ультиматум – забрати міський рацс із приміщення, яке ця структура орендує в “Ощадбанку” (майдан Волі).

- Кілька єпархій отримали ділянки під забудову. Натомість рішення міської ради та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,20 га для будівництва та обслуговування храму за адресою: вул. Чалдаєва релігійній громаді “Парафія Преподобного Іова Почаївського” Тернопільсько-Бучацької єпархії Української Православної церкви Київського патріархату – скасували.

- Ухвалили рішення “Про поновлення договорів оренди земельних ділянок ТОВ “Торгпреса” (з одним уточненням), натомість не прийняли – “Про поновлення договорів оренди земельних ділянок ДП “Інтерпрес-Тернопіль “ТОВ “Інтерпрес”.

“Родзинки” засідання

- У фракцію ВО “Свобода” прийняли Марію Бабюк – ректора Галицького коледжу. Вона сама про це попросила, написавши заяву. Крім того, пані отримала того дня квітку від мера, оскільки відсвяткувала народини.

- У залі спершу було дуже багато гостей – народний депутат Олексій Кайда, працівники структур облради, представники партійних осередків міста та їхні помічники. Тож у тісному приміщенні представникам ЗМІ не було де присісти.

- Проект рішення №52, який викликав бурхливе обговорення у пресі, відклали. Нагадаємо, йдеться про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 6,6413 га за адресою: вул. Поліська, 11 ТОВ “Метінвест-СМЦ”. Сьогодні в мережу МЕТІНВЕСТ-СМЦ входять 11 металоцентрів у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Кременчуці, Кривому Розі, Миколаєві, Одесі, Севастополі, Сімферополі, а також діє “Метінвест-СМЦ-Белград”. Загальний товарний запас перевищує 100 тисяч тонн металопрокату. Компанія надає комплекс послуг з порізки, комплектації, доставки збірних партій металопродукції. Таку інформацію дає “Вікіпедія” про фірму, яка входить у бізнес-імперію Рината Ахметова.

- Питання “Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального житлово-експлуатаційного підприємства “Залізничник” Тернопільської міської ради” отримало 43 “за”. Нагадаємо, ходять чутки, що територію колишнього жеку вже давно має намір забудувати один із місцевих будівельних магнатів. Йдеться про шмат землі просто у Центрі!

- Найбільше сміху у залі викликало питання: “Про передачу частини житлового будинку за адресою вул. І.Бордуляка, 21 у спільну власність громадянам”. Напевно, серед депутатів і гостей не було таких, які не знали б про існування борделю на цій вулиці. Тож із гальорки хтось жартував: “Бордуляка не трож! Руки геть від Бордуляка!”.

- Кілька разів упродовж засідання вспливала тема проблем, які виникли у міста і громади через бездіяльність облради. Наразі всю подану інформацію апарат міської ради запропонував опрацювати. Винесуть злободенне питання на обговорення вже на наступній сесії, тобто у жовтні. Отже, можна очікувати гарячих дискусій і втручання у роботу сесії народних депутатів.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top