Головна / Здоров’я / Родині Солодких з Тернопільщини анонімно пожертвували 100 тисяч гривень

Родині Солодких з Тернопільщини анонімно пожертвували 100 тисяч гривень

21102013-13У місті Теребовля Тернопільської області живе хлопчик Степанко Солодкий, який має шанс перебороти важкий діагноз ДЦП. Протягом двох місяців родина збирає гроші на операцію в Ізраїлі і саме сьогодні зранку на їх банківський рахунок була переведена анонімна пожертва у розмірі 100 тисяч гривень!
У місті Теребовля Тернопіьської області живе хлопчик Стапанко Солодкий, який має шанс перебороти важкий діагноз ДЦП. Протягом двох місяців родина збирає гроші на операцію в Ізраїлі і саме сьогодні зранку на їх банківський рахунок була переведена анонімна пожертва у розмірі 100 тисяч гривень!
31 серпня цього року родина Солодких приїхала з Ізраілю, де Степанко пройшов діагностику. Там батькам дали надію, що допомогти зможе операція, яку треба зробити не пізніше 10 листопада. З твердою упевненістю Віра та Григорій Солодкі почали збирати гроші.
До сьогоднішнього ранку, вони мали близько 300 тисяч гривень, а з урахуванням неочікувано великої пожертви, зібрати залишається лише 25 тисяч. У порівнянні із загальною сумою це не так і багато.
- Степанко вже би їхав, а я ще у ступорі. Не знаю чи то валер’янку пити від щастя, не можу повірити і заспокоїтися. Важко, що не знаю кому дякувати, але вчинок цієї людини для нас – спасіння, – говорить у телефонній розмові мати Степанка, пані Віра.
До Ізраїлю пані Віра хоче поїхати наступного тижня, адже починаються осінні канікули. Степанко відмінник і дуже активний учень, тому не хоче пропускати навчання.

Джерело: Сорока

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top