Головна / Суспільство / Родина Cцібайло з Тернопільщини розповіла про участь у шоу «Міняю жінку»

Родина Cцібайло з Тернопільщини розповіла про участь у шоу «Міняю жінку»

vhk,Мама Соломія з Тернопільщини потрапила до Криму у село Форос, де їй довелося жити у палатці з новим чоловіком. Кримська мама Аліса потрапила у Мишковичі, де проживала у будинку, облаштованому побутовою технікою та іншими благами, від яких відмовилася вже кілька років тому, пише Місто

Шоу було досить яскравим. Незвичні образи життя, різні філософські погляди та думки, висловлювання героїв додавали гостроти програмі. Приготування їжі на вогні, відсутність душу, звичних побутових умов та життя просто неба…

Ідею взяти участь у програмі Соломія Сцібайло виношувала довго. Спочатку до перегляду шоу долучала чоловіка. Згодом почала натякати на участь, запитувала його думку. Отримавши згоду від коханого, жінка заповнила анкету на міжнародний обмін. Але результатів не було. Через 1,5 року Соломія знову зареєструвалася. і вже через тиждень їй зателефонували з телеканалу.

Жінка часто розмовляла по телефону з редактором проекту, яка вивчала сім’ю аби підібрати пару.

Приїхавши у Крим Соломія очікувала побачити все що завгодно, але не те, що було перед очима. Насамперед, шоком стало «помешкання» нової сім’ї.

Я дуже боюся темряви, тому найважчою стала перша ніч в палатці. Та, не зважаючи на це, весь тиждень зйомок проходив дуже весело і приємно. Я переконала себе, що немає нічого страшного у такому способі життя, уявила, що поїхала відпочивати на природу. Найбільшою радістю стало, звичайно, море!

Соломія – людина творча та активна. У студентські роки часто відпочивала з друзями на природі, з якими поблизу вогнища співала пісень аж до ранку. Тому, у Криму для неї не було чогось неможливого.

Жаль, що в передачі виділяють лише по 20 хвилин на кожну сім’ю, а решту – на інші деталі. За такий короткий час важко показати все те, що знімали протягом тижня. Студія, зробила шоу, яке на їхню думку, буде цікаво дивитися людям. Дуже багато матеріалу який був знятий не попав в ефір, Жаль тому, що були хороші моменти, приємні емоції. Наприклад, ми ходили у Фороський Вознесенський собор, де відбулося багато зйомок, а в ефір він так і не потрапив.

Від проекту Соломія нічого суттєвого не почерпнула для себе: «Ми зовсім різні люди, хоча моментами я задумуюся, а який стиль життя правильніший? Поки що відповіді для себе я не знайшла…».

Про людей, які обрали відлюдницький спосіб життя, де немає місця цивілізації та соціальним обов’язкам, жінка поганого не думала і до проекту: «Це їхній спосіб життя. Для кожного він свій. Якщо їм так комфортно, добре, то нехай живуть!»

Про участь у проекті родина Сцібайло не жаліє. Якби була можливість, то спробували ще раз.

Соломія Кручова
Джерело: Місто

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top