Головна / Політика / Прокуратура не дозволила віддати землю коло ставу

Прокуратура не дозволила віддати землю коло ставу

82Суд визнав протиправним рішення Тернопольської міської ради про виділення землі на березі ставу.

Відтак, воно підлягає скасуванню, – повідомили IA ZIK у прес-службі прокуратури області.

Йдеться про рішення сесії Тернопільської міської ради від 26 квітня 2013 року «Про надання Тернопільській обласній організації товариства сприяння обороні України дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,20 га для обслуговування будівлі суддівської вежі за адресою вул. Білецька, 57».

У результаті прокурорської перевірки встановлено, що земельну ділянку було надано з порушенням законодавства.

Зокрема, відсутня згода землекористувача КП «Об’єднання парків культури та відпочинку» на вилучення вказаної ділянки, яку комунальне підприємство отримало на основі рішень міської ради 2010 та 2012 років. Окрім того, у рішенні не вказано, за рахунок яких земель планується відведення ділянки (склад угідь і категорій земель).

У зв’язку з цим прокурор Тернополя вніс подання Тернопільському міському голові з вимогою скасувати рішення міської ради. Проте на сесії подання не набрало достатньої кількості голосів та було відхилене.

Відтак, прокурор звернувся до суду. Тернопільський окружний адміністративний суд позов задовольнив.

Надалі суд встановив заборону обласній організації товариства сприяння обороні України , а також суб’єктам господарської діяльності комунальної та приватної форми власності вчиняти дії щодо складання проекту землеустрою для відведення зазначеної земельної ділянки.

Джерело: zik.uа

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top